O Mnie

Jestem tu Żeby pomoc Ci skutecznie działać w social mediach! 8 lat temu zaczęłam swoja przygodę z fotografia, ale to świat social mediów skradł moje serce całkowicie! Mam obsesje na punkcie samorozwoju, pomaganiu innym w rozwijaniu ich pasji i biznesu!
Chcę pokaże Ci, jak działać skutecznie na instagramie. Moja misja to udowodnić Ci, ze możesz pracować online, dla siebie, na własnych zasadach i ze możesz odnieść sukces.
Po 3 miesiacach pracy w korporacji, rzucilam wszystko i wyjechalam do… Australii! Obecnie mieszkam w Sydney i tu postanowilam rozwijac swoj biznes. Zajmuje sie content marketingiem i budowaniem skutecznych strategii na instagramie. Wiem, jak ogromna moc maja social media i chce to udowodnic rowniez Tobie! Moje marzenie i misja? Pokazac innym ambitnym, szczegolnie mlodym osobom, ze mozna obrac inna droge w zyciu, mozna spelniac swoje marzenia i kreowac zycie na wlasnych zasadach! Wszystko zaczelo sie 8 lat temu, ale nie od social mediow, a od fotografii! To byla moja pierwsza pasja – zatrzymywac ulotne momenty za pomoca aparatu, a pozniej kolejna obsesja – tworzyc spojny feed i piekne zdjecia na instagramie!!! Niestety dlugo bladzilam i nie wiedzialam, czego tak naprawde chce. Po latach szukania pomyslu na siebie, ciaglej nauki i zglebiania wiedzy na temat instagrama, social mediow i marketingu, zdecydowalam, ze chce pomagac innym w ich rozwoju!