Sweter oversize i przewaga brązów w mojej szafie

Muszę przyznać, że ostatnio w mojej szafie zdecydowanie przeważają brązy i beże. To w nich aktualnie czuję się najlepiej i najczęściej wybieram ubrania właśnie w tych odcieniach. Chyba każdy ma tak, że w pewnych kolorach po prostu czuje się lepiej i jest to całkowicie normalne, kwestia gustu i indywidualnych upodobań.

Przełom stycznia i lutego nie należy do moich ulubionych okresów, przede wszystkim ze względu na trwającą w tym czasie sesję. Myślę, że każda studiująca osoba doskonale rozumie, o czym mówię i „łączy się ze mną w bólu”. Jutro przede mną ostatni egzamin, a ja zawsze, gdy powinnam się w stu procentach skupić na nauce, znajduję mnóstwo powodów, by zajmować się w tym czasie czymś innym, a moja głowa nagle jest pełna różnych pomysłów, myśli, refleksji i życiowych rozważań.

Zdjęcia i cały proces tworzenia treści zarówno tutaj na blogu, jak i na instagramie stały się nieodłącznym elementem mojego życia. Z każdym dniem przełamuję się coraz bardziej, coraz więcej się uczę, doskonalę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Tym wszystkim, co tworzę, chcę się z Wami dzielić i Was zachęcam do tego samego. Twórzcie, kreujcie, działajcie, pokazujcie to światu i nie bójcie się! Możliwości, jakie dają nam dzisiejsze czasy są przeogromne i warto z nich korzystać.

Tymczasem zostawiam Was z moim zimowym lookiem…

Stylizacja z oversizowym grubym i przede wszystkim ciepłym swetrem, który dorwałam w SH! Jest wyjątkowy i niespotykany. No i ten kolor! Do tego tunika z wyprzedaży w Zarze, spodnie z imitacji skóry, również w odcieniu brązu oraz moje najwygodniejsze traperki!


Sweter SH

Spodnie New Yorker

Tunika/bluzka Zara

Buty Tamaris

Dodaj komentarz